Abonements

 • Juridisko pakalpojumu abonēšana

  Ikvienam uzņēmuma ir nepieciešama juridiskā palīdzība, bet ne katram budžetā paredzēta vieta juristam uz pilnu slodzi vai arī nav nepieciešamība pēc jurista pakalpojumiem katru dienu. Ar juridisko pakalpojumu abonēšanu nodrošināsi uzņēmumā pieredzējušu juristu, kurš strādās tad, kad tas ir nepieciešams, efektīvāk izmantosi savu budžetu, kā arī varēsi  neuztraukties par darbinieka slimības lapām, atvaļinājumiem u.c.

 • Kādi ir ieguvumi?

  Nepārtraukts un uz rezultātu orientēts juridiskais atbalsts tavam biznesam. Mēs palīdzēsim novērst juridiskos riskus tava uzņēmuma darbībā un samazināt ikdienas juridisko slogu.  Fiksēta un paredzama ikmēneša maksa ļaus plānot tava uzņēmuma budžetu bez negaidītiem pārsteigumiem. Ļauj savam uzņēmumam pacelties nākamajā līmenī!

  1. Parūpējies par biznesu

  Mēs parūpēsimies par papīriem, lai juridisko jautājumu risināšanai  veltīto laiku vari izmantot uzņēmuma patieso mērķu sasniegšanai. Specializēta juristu komanda, kas sniedz atbalstu dažādās juridiskajās jomās, būs tikai zvana attālumā

  2. Plāno savu budžetu

  Fiksēta abonēšanas maksa vienmēr būs paredzama, novēršot negaidītus izdevumus, bet štata juristu atalgojumam paredzētos resursus varēsi novirzīt sava uzņēmuma attīstībai. Ekonomiskā stabilitāte un budžeta plānošana ir svarīga uzņēmuma attīstības sastāvdaļa

  3. Strādā bez raizēm

  Pieredzējuši nozares speciālisti sniegs padomus un norādījumus un nodrošinās nepārtrauktu tava uzņēmuma darbības atbilstību normatīvajam regulējumam. 

 • Pieprasīt Juristu